Archív značiek: video

Malou Čiernou a Studeným na Vrchteplú

To je nadpis, že? :) Nuž, ale keď sa ide z Rajca, cez dedinku Malá Čierna, sedlá Marek a Studené do Vrchteplej, tak je všetko v poriadku. Papierovo pohodový výlet, avšak stačí trochu snehu, trochu vetra a hneď je to pestré aj tam. Najmä pre štvornožcov derúc sa v závejoch :) Každopádne doporučujeme, len orientačný zmysel bude plusom – je to jedna z najhoršie značených trás aké som šiel…
Pokračovať na Malou Čiernou a Studeným na Vrchteplú

Video: Na Martinky 2008 (unfinished)

Nie, neradujte sa, ešte nie je toľko snehu v Lučanskej.. To som iba oprášil experiment s fotkami v pohybe (photomotion, stop motion, …) z výletu na Martinské hole z decembra 2008. Je to nedokončené a dokončené ani nebude, ale bola by škoda (dúfam) nechať to zapadnúť medzi bitmi..
Pokračovať na Video: Na Martinky 2008 (unfinished)

Video Box

Keďže v poslednej dobe sa toho veľa nového na tomto webe neobjavilo (nedostatok výletov, nedostatok fotografií), pridal som sem aspoň podstránku s video filmami. Mnohé vlastne ani nie sú klasické filmy, neraz majú viac spoločné práve s fotografiou.

Videa sú žánrovo rôzne, každopádne každé z nich ma niečim oslovilo. Ide o výber z portálu Vimeo, ktorý vo svojej oblasti považujem za obsahovo i formálne najvkalitnejší. Takže, dobrý obraz a zvuk :).

Keďže nápaditých tvorcov je po svete dosť, nové veci vo videoboxe budú určite pribúdať.

Tak hor sa na www.shaman.sk/videobox. Prejdete tam aj cez menu.

Jo, a veselý vianočný večer ;)