Archív kategorií: Redakcia

Shaman doporučuje

Tak opäť malé rozšírenie.. Podobné videotipom, na rozdiel od nich by vás rubrika Doporučuje mala od počítača dostať – do ulíc, kín, klubov či divadiel :)

Zatiaľ netuším ako často sa tam niečo objaví, ale ak sa mi niečo podarí navštíviť a bude to na spadnutú sánku, podelím sa.. Čo viem určite už teraz, je že mainstreamové tipy očakávať netreba ;)

Prístup na adrese www.shaman.sk/rubrika/doporucuje alebo cez menu.

Video Box

Keďže v poslednej dobe sa toho veľa nového na tomto webe neobjavilo (nedostatok výletov, nedostatok fotografií), pridal som sem aspoň podstránku s video filmami. Mnohé vlastne ani nie sú klasické filmy, neraz majú viac spoločné práve s fotografiou.

Videa sú žánrovo rôzne, každopádne každé z nich ma niečim oslovilo. Ide o výber z portálu Vimeo, ktorý vo svojej oblasti považujem za obsahovo i formálne najvkalitnejší. Takže, dobrý obraz a zvuk :).

Keďže nápaditých tvorcov je po svete dosť, nové veci vo videoboxe budú určite pribúdať.

Tak hor sa na www.shaman.sk/videobox. Prejdete tam aj cez menu.

Jo, a veselý vianočný večer ;)

2%

Každoročné zúčtovanie daní je pred každým z nás, veľa radostí to síce neprináša, ale možnosť vybrať si komu z naších peňazí štátu porúčaných aspoň dve percenta darujeme našťastie zostáva.

Nuž a teda komu? Stojí za to poobzerať sa po vašom okolí, možno nájdete niekoho, cez koho sa vám mnohonásobne vrátia formou čistejšieho a kvalitnejšieho životného prostredia, kultúry, športu alebo inej oblasti vášho záujmu.

A pokiaľ sa rozhodnúť neviete, alebo o nikom neviete – tak u nás v ROKu doporučujeme združenie Priatelia Zeme – SPZ. Informácie ako na to a hlavne prečo nájdete na ich webe www.priateliazeme.sk/spz/. Dobrú voľbu!

Nové stránky

Ako už pravdepodobne vidíte, výzor shaman.sk sa výrazne zmenil. Cieľom je zjednodušenie a lepšia prehľadnosť webu, snáď tak bude.

Niektoré časti ešte stále nie sú dokončené, avšak základ tu je. Články sú importované prakticky všetky, z fóra je tu časť Ihrisko. Kto tu mal vytvorené konto, prihlasovacie údaje by mu mali fungovať. Galéria sa doplní postupne.

Zatiaľ asi toľko, dúfajme, že to zlepší i aktualizáciu príspevkov :)

Prípadne dotazy, pripomienky napr. vo fóre.