Archív značiek: výstava

Barbakan 2009

23.9. – 27.9.2009
Banská Bystrica

Jeden z najzaujímavejších mestských festivalov na Slovensku tu má ďalší ročník. V ideálnom čase babieho leta (dúfajme) sa bude v Banskej Bystrici konať multimediálny festival Barbakan. Všetci čo nemáte kvalitného filmu, hudby, výtvarného aj literárneho umenia nikdy dosť, hor sa na program na www.vresk.sk alebo na plagát 2009 – Barbakan 2009 – final flyer.pdf.

HoryZonty – festival dobrodružných filmov 2008

Už čoskoro začne ďalší ročník filmového festivalu, ktorý však nie je iba o filmoch, ale tiež o spoznávaní, o radosti a objavovaní, ale hlavne o stretnutiach s tými, ktorí si majú čo povedať. S ľuďmi, pre ktorých znamenajú hory viac ako kúsok miesta na mape. Festival HoryZonty je jednoducho pre všetkých, ktorých svet neprestal fascinovať.
Pokračovať na HoryZonty – festival dobrodružných filmov 2008

Koncert vo Vrchu: Irena a Vojtěch Havlovi

Čajovňa Modrý Vrch v Žiline vás pozýva na koncert Ireny a Vojtěcha Havlovcov spojený s prezentáciou fotiek a rozprávaní o Indii. Už tento piatok 1.2.2008 o 19.00 hod., vstupné je 50 Sk. V priestore si zároveň môžete pozrieť výstavu obrazov Noriky Devečkovej a Raúla Calva Martína. Ďalšie informácie nájdete na stránkach čajovne. Fotky tu.