Archív značiek: outdoor

HoryZonty – festival dobrodružných filmov 2008

Už čoskoro začne ďalší ročník filmového festivalu, ktorý však nie je iba o filmoch, ale tiež o spoznávaní, o radosti a objavovaní, ale hlavne o stretnutiach s tými, ktorí si majú čo povedať. S ľuďmi, pre ktorých znamenajú hory viac ako kúsok miesta na mape. Festival HoryZonty je jednoducho pre všetkých, ktorých svet neprestal fascinovať.
Pokračovať na HoryZonty – festival dobrodružných filmov 2008

HoryZonty – festival dobrodružných filmov 2007

Filmový festival, ktorého cieľom je priblížiť divákom prostredníctvom kvalitných dokumentárnych filmov od domácich i zahraničných autorov snáď ešte jedny z posledných civilizáciou nedotknutých kútov sveta, ale i úsilie pri zdolávaní neskrotných riek, strmých skál, či hôr najvyšších.

Navyše, ako tvrdia organizátori -festival HoryZonty je nielen o filmoch. Je o stretnutiach, o atmosfére, o magickom svete prírody. Hosťami podujatia sú osobnosti z cestovateľského, horolezeckého i „vodáckeho“ sveta. Sú to všetko ľudia, ktorých spolu spája nielen láska k prírode, ale i túžba dosnívať svoj sen až do konca. Sú to ľudia, ktorí vedia o tom všetkom i pútavo rozprávať.

Ak vás všetko toto zaujalo, netreba váhať, festival sa koná už tento týždeň v dňoch 15. – 17. novembra 2007 v Trenčíne, súčasťou sú i netradičné workshopy.

Podrobný program a ďalšie informácie na www.horyzonty.sk.